Kontakta profilskaparen

Profilskaparen AB

 Besöksadress: Lyftkransvägen 14, 142 50 Skogås
 Postadress: Box 25, 142 21 Skogås
Telefon: 08-447 30 00

  E-post: info@profilskaparen.se


 Faktura adress: Box 25, 142 21 Skogås
 E-post faktura: invoice@profilskaparen.se


  INSPIRATION: Anmäl dig till vårt inspirationsbrev


 

Personal

Björn Ernstson : Försäljning & projektledning

Björn Ernstson

Försäljning & projektledning

08 - 447 30 09
bjorn@profilskaparen.se
Pelle Hellström : Försäljning & projektledning

Pelle Hellström

Försäljning & projektledning

08 - 447 30 06
pelle@profilskaparen.se
Emma Henriksson : Försäljning & projektledning

Emma Henriksson

Försäljning & projektledning

08 - 447 30 22
emma@profilskaparen.se
Andreas Wigerman : Försäljning & projektledning

Andreas Wigerman

Försäljning & projektledning

08 - 447 30 05
andreas@profilskaparen.se
Anders Thunborg : Konsulent & Key Account Manager

Anders Thunborg

Konsulent & Key Account Manager

08 - 447 30 01
anders@profilskaparen.se
Mia Larsson : Ekonomi & Administration

Mia Larsson

Ekonomi & Administration

08 - 447 30 11
mia@profilskaparen.se
Robert Wikman : Layout, Repro & IT

Robert Wikman

Layout, Repro & IT

08 - 447 30 14
robert@profilskaparen.se
Jun Hermansson : Produktionsledning & Planering

Jun Hermansson

Produktionsledning & Planering

08 - 447 30 12
jun@profilskaparen.se
Johan Holmdahl : Konstruktion & Logistik

Johan Holmdahl

Konstruktion & Logistik

08 - 447 30 17
johan@profilskaparen.se
Christian Gylletorn : Bigning & Mekning

Christian Gylletorn

Bigning & Mekning


Suada Wahlner : Pärmgörning & Handlim

Suada Wahlner

Pärmgörning & Handlim


Laith Stephan : Stansning & Folieprägling

Laith Stephan

Stansning & Folieprägling


Olav Ljungh : Folieprägling & Handlim

Olav Ljungh

Folieprägling & Handlim


Evelina Wigerman : Support & Foto

Evelina Wigerman

Support & Foto

08 - 447 30 07
evelina@profilskaparen.se