Tillverkning i egen fabrik Den senaste produktionstekniken Hantverk, erfarenhet & kvalitet Kontakta oss redan idag: 08-447 30 00

Våra medarbetare

Vi hjälper dig komma igång.

Kontakta någon av våra medarbetare redan idag. Vår personal är både erfaren, kreativ och kunnig, inom såväl produktion som projektledning och kan garanterat svara på dina frågor eller funderingar.

Sitter du inne på världens bästa idéer? Kanske har du redan en produktskiss – i huvudet eller på ritbordet? Eller är du mer i behov av ett bollplank för att visualisera dina idéer om vad och hur ditt varumärke ska kommunicera? Vår personal har lång erfarenhet av tryckeri, projektledning och produktion som kreativt hantverk – vi är lyhörda för vad just du vill kommunicera. Här nedan hittar du våra kontaktuppgifter, tveka inte att slänga iväg det där mailet, eller slå oss en signal – vi hjälper dig att komma igång!

Robert Profilskaparen

Robert Wikman

Layout, Repro & IT
08-447 30 14
robert@profilskaparen.se

Pelle Profilskaparen

Pelle Hellström

Försäljning & projektledning
08-447 30 06
pelle@profilskaparen.se

Amanda Östensson

Försäljning & projektledning
08-447 30 10
amanda@profilskaparen.se

Björn Ernstson

Försäljning & projektledning
08-447 30 09
bjorn@profilskaparen.se

Andreas på profilskaparen

Andreas Wigerman

Försäljning & projektledning
08-447 30 05
andreas@profilskaparen.se

Mia Profilskaparen

Mia Larsson

Ekonomi & Administration
08-447 30 11
mia@profilskaparen.se

Evelina Profilskaparen

Evelina Wigerman

Support & Foto
08-447 30 07
evelina@profilskaparen.se

Erik Stålbo

Produktion & distribution
08-447 30 15
erik@profilskaparen.se

Johan Holmdahl

Produktion & distribution
08-447 30 17
johan@profilskaparen.se

Se vägbeskrivning
via Google Maps

Hitta hit